KADINLARBİLİR KATIL KAZAN KAMPANYASI KATILIM KOŞULLARI


P&G'nin https://www.kadinlarbilir.com/her-ay-kadinlar-bilirden-binlerce-hediye adresinde yer alan KadınlarBilir Katıl Kazan Anketi 21.01.2020 günü başlayıp P&G’ın belirlediği tarihte sonlanacaktır.

P&G’nin belirlediği sonlanma tarihinden sonra gerçekleştirilen katılımlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Sonlanma tarihi belirlendiğinde bu link üzerinden kullanıcılara bildirilecektir.

Katılımcılar, KadınlarBilir.com’a giriş yaptıktan ya da üye olduktan sonra ana sayfada yer alan “duyuru banner’ı üzerinden ya da e-posta ile gelen bültene tıklayarak veya dijital ortamdaki diğer kanallar üzerinden kampanyaya katılırlar.

Kampanyaya başarılı bir katılım için tüm zorunlu alanların doldurulması gerekir.

Hediye kiti kazanan kişiler, verdikleri cevaplara göre jüri seçimi ile belirlenecektir.

Hediye kiti sayısı stoklarla sınırlıdır ve hediye kitinin içeriği değişkenlik gösterebilir.

Kampanya süresince başarılı katılım sağlayan kullanıcılara P&G markalarının deneme ürünlerinden oluşan hediye kiti, belirttikleri adrese ücretsiz olarak ulaştırılacaktır.

Yanlış adres bilgisi verilmesi veya kargoda çıkabilecek sorunlardan ötürü KadınlarBilir.com sorumlu tutulamaz.

Kampanya kapsamında verilecek ödül sayısı sınırlıdır; ödüllerin maddi bir değeri yoktur, satılamaz ve iade edilemez.

Her kullanıcı kampanyaya yalnızca bir defa katılabilir.

Bu kampanya, diğer kampanyalarla birleştirilemez.

P&G ödül göndermek, kampanyalar hakkında bilgi vermek amacıyla adres bilgilerinizi saklı tutabilir ve kullanabilir.

P&G ve KadınlarBilir.com kampanya koşullarını değiştirme, sonlandırma ve iptal hakkını saklı tutar.

Bu yarışmaya 18 yaşından küçük kullanıcılar katılamaz ve hediye kazanamazlar. Yarışmaya katılan kullanıcılar, 18 yaşından büyük olduklarını beyan etmiş kabul edilir, aksi durumlarda P&G, kullanıcılar tarafından yapılan yanlış beyanlardan sorumlu değildir.

P&G çalışanları kampanyaya katılamaz, katılıp kazansalar dahi kendilerine ödül verilmez.

Programa sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler.

Katılımcılar, paylaşımlarının kendilerine ait olduğunu taahhüt ederler. P&G, uygun görmediği içeriği hiçbir sebep belirtmeksizin yayına almama hakkını saklı tutar.

P&G, verilecek ödülleri ve/veya içeriklerini ve katılım koşullarını yarışma süresinde dilediği zamanda, sebep belirtmeksizin ve önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını sahip tutar.

P&G, kampanya boyunca sonuçları olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak, hile yapıldığını ya da haksız yollardan ödül kazanıldığını tespit etmesi durumunda, ilgili katılımcının o güne kadarki bütün yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme ve ödül vermeme hakkını saklı tutar.

Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.

Ödül kazanabilmek için, katılımcının iletişim bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak doldurması ve yine üyelik formunda geçerli cep telefonu numarasını sağlamış olması gerekir. Hediye kazanmak için, mutlaka doğru ve eksiksiz bilgilerin verilmesi gereklidir.

Katılımcı, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir bilgi veya görsel materyali iletemez. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda, yazılı veya görsel içeriği yükleyen/gönderen kişi/kişiler münhasıran sorumlu olacaklarını kabul ederler. Katılımcılar, Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markalar Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ticaret Yasası, Türk Ceza Yasası ve diğer ilgili yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran katılımcıyı bağlayacaktır.

Yarışmaya katılan üyeler; gönderdikleri içeriğin kendileri tarafından sağlandığını, P&G tarafından üçüncü şahıslara satılmadığı müddetçe kullanılmasına izin verdiklerini ve hiçbir şekilde telif ücreti talep etmeyeceklerini kabul ederler.

Yarışma için üyelerden hiçbir ücret talep edilmez.

Yanlış beyan edilen bilgiler ve adres eksikliği sebebiyle yaşanabilecek aksaklıklardan P&G ve ilgili ajans sorumlu tutulamaz.

Ödül olarak sunulan hediyelerin satın alması ve gönderilmesi esnasında ortaya çıkabilecek herhangi bir gecikme ve/veya sorundan P&G sorumlu tutulamaz.

P&G, düşük bağlantı hızı, internet kaynaklı sorunlar, trafik sıkışıklığı ve kullanıcının ya da diğerlerinin sunucularından kaynaklanan virüs, aşırı yüklenme vb. sonucu ortaya çıkabilecek sorunlarda hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Kullanıcı, uygulamanın diğer kullanıcılarıyla olan iletişiminden tamamen kendisi sorumludur. P&G, bu iletişimlerde yaşanabilen sorun ve anlaşmazlıklardan ve bundan kaynaklanan zarar ve iddialardan sorumlu değildir.

Kullanıcının uygulama ve buna bağlı sunulan hizmetleri yanlış kullanımından kaynaklanabilecek maddi, ticari itibar, sosyal itibar kaybı veya dolaylı ya da dolaysız özel, cezai, rastlantısal kayıp ve zararlardan P&G ve bağlı kuruluşları hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

P&G, uygun görmediği takdirde hiçbir sebep belirtmeksizin ödül vermeme hakkına sahiptir.

Yarışmaya katılan kullanıcılar, yukarıda belirtilen Katılım Koşullarını kabul etmiş sayılırlar. Katılım Koşulları ile ilgili ihtilaflarda İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır.

Procter&Gamble Tüketim Malları Sanayi A.Ş, herhangi bir zamanda program koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve programı gerekçe belirtmeksizin iptal etme hak ve yetkisine sahiptir.

Site ve içeriğinin tüm hakları münhasıran Procter&Gamble Tüketim Malları Sanayi A.Ş ’ye aittir.

Kampanya hakkında soru ve önerileriniz için 0216 463 83 83 no'lu numaradan bize ulaşabilirsiniz.