• Samsung AddWash
  • Samsung AddWash
  • Samsung AddWash
  • Samsung AddWash
  • Samsung AddWash
  • Samsung AddWash
  • Samsung AddWash
  • Samsung AddWash
  • Samsung AddWash

Unutulan giysileri kolayca ekleyin!

Yeni Samsung AddWash Akıllı Kapak Teknolojili Çamaşır Makinesini keşfedin!

ÖZELLİKLER

Yıkama sırasında kolayca ekleyin
Çamaşır yıkamaya başladıktan sonra gömleğinizi unuttuğunuzu mu farkettiniz? Addwash Akıllı Kapak Teknolojili çamaşır makineniz çalışmaya başladıktan sonra unutulan kıyafetlerinizi kolayca ekleyebilirsiniz.
* Tambur içi sıcaklık 50°C'nin altına düştüğünde ekleme kapağı açılabilir.

Her an ve her yerde sizin kontrolünüzde
Samsung’un yenilikçi akıllı özellikleriyle çamaşır yıkamak çok daha kolay. Akıllı Kontrol, bir akıllı telefon uygulaması* kullanarak yıkamayı uzaktan kontrol etmenizi ve izlemenizi sağlar. Evin içinde veya dışında makinenizi anında başlatabilir, duraklatabilir ve devir seçimlerini kalan zaman ve bitiş uyarılarını görebilirsiniz .
* Kablosuz ağ gerekli. iPhones ve Android cihazlar için kullanılabilir.

Eco Bubble Köpükle Yıkama Teknolojisi
Eco Bubble™ köpükle yıkama teknolojisi düşük sıcaklıklarda bile güçlü temizlik sağlar*. Deterjan köpüklere dönüşerek kumaşa hızlıca nüfuz eder ve kirleri kolayca çıkarır, aynı zamanda kumaşı korur ve enerji tasarrufu sağlar.
* IEC 60456 - 2010 ile uyumlu şekilde test edilmiştir / 4 kg Çamaşır / Super Eco Soğuk Su ile Yıkama (WF80F5E5U4W) ve Pamuklu 40° Eco Bubble (WF0702WKU) olmaksızın yıkama Bireysel sonuçlarda farklılık oluşabilir.

Bir Saatten Kısa Sürede Güçlü Temizleme
Yeni Samsung çamaşır makinesi, çamaşırlarınızı yalnızca 59 dakikada yıkayabiliyor. Kıyafetleri daha güçlü bir şekilde durulamak için Hız Spreyi kullanıyor ve yıkamayı yalnızca 59 dakikada tamamlamak için dönme hızını artırıyor.
* Süper Hızlı Programı mevcut ayarlarında 5kg çamaşır için.

Yoğun Leke Çıkartma
Bir düğmeye dokunuşla, Köpükte Bekletme teknolojisi çok çeşitli ısrarcı lekeleri çıkartır. Çamaşırlar tamamen köpük içinde bekletilerek lekelerin yumuşaması ve etkili bir şekilde çamaşırdan uzaklaştırılması sağlanır.*
* IEC 60456 5. baskı ile uyumlu şekilde test edilmiştir / 8kg Çamaşır / Bubble Soak Yıkama (WF80F5E5U4) ile Pamuklu 40 / 60°, Sentetik 60° ve Denim 40° Bubble Soak olmaksızın (WF0702WKU).

Büyük kapasite.
Kısa yıkama süresi

Samsung çamaşır makinesinin muazzam 12 kg kapasitesiyle dağ gibi çamaşırı tek seferde yıkayabilirsiniz. Ev işlerine daha az zaman ayırarak bu kıymetli zamanın keyfini çıkartabilirsiniz.

Akıllı ve Uzun Ömürlü Teknoloji
Dijital İnverter Motor üstün enerji verimliliği, minimal ses ve uzun ömürlü performans sağlar. Daha sessiz ve daha güçlü performansa rağmen bir Universal Motora göre daha az enerji tüketimi sağlayan güçlü mıknatıslar kullanır. Ayrıca fırça kullanımını ortadan kaldırarak olağanüstü dayanıklılık sağlar – 10 yıllık garanti ile desteklenmiştir.

Daha az gürültü ve daha az titreşim
VRT Plus™ teknolojisi çamaşır yıkama esnasında sesi ve titreşimi azaltır.* 3D Titreşim Sensörü yüksek devirlerde bile tamburu mükemmel bir şekilde dengede tutar.**
* VRT özelliği olmayan geleneksel Samsung çamaşır makineleriyle karşılaştırıldığında
** Gerçek gürültü / titreşim seviyesi çalışma ortamına göre farklı olabilir.

Kolay Problem Bulma
Akıllı Kontrol otomatik hata izleme sistemi problemleri algılar ve tanımlar. Bir akıllı telefon uygulaması yardımı ile problemlerin kolaylıkla düzeltilmesini sağlar. Size vakitten tasarruf sağlarken servis çağırma zahmetinden de kurtarır!